Grupa Trescal (Francja) przejęła IPAC Solutions (AU)

10 marca 2021

Divest Merge Acquire doradzał firmie Trescal w udanym przejęciu IPAC Solutions. Trescal poszukuje usług kalibracji w Australii.

Spółka:

Trescal Group

Transakcja:

Przejęcie

Sektor:

Przemysł

Data:

1 grudnia 2019

Kraj:

Francja- Australia

Działalność:

Usługi kalibracyjne

O iPAC Solutions

Firma IPAC Solutions została założona w 1988 roku, zatrudnia 41 osób w 3 lokalizacjach (Sydney, Melbourne i Brisbane), a jej obroty wynoszą 6,1 miliona euro. IPAC Solutions obsługuje klientów z przemysłu spożywczego i nauk przyrodniczych, a jej główne dziedziny techniczne to temperatura, wilgotność, ciśnienie i przepływ.

http://www.ipacsolutions.com.au/

O firmie Trescal

Grupa Trescal, specjalista w zakresie usług kalibracyjnych, jest wiodącym dostawcą procesów pomiarowych i zarządzania urządzeniami dla przemysłu. Trescal jest obecny w 25 krajach, zatrudnia 3850 osób i posiada globalną sieć 150 laboratoriów, co pozwala na wydajne i sprawne wsparcie ponad 50 000 klientów. Trescal zajmuje czołowe pozycje we Francji, USA, Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Singapurze, Malezji i Brazylii jako eksperci w zakresie kalibracji. Bazując na 50-letnim doświadczeniu w metrologii, Trescal oferuje swoim klientom, MŚP i międzynarodowym koncernom ze wszystkich sektorów (w tym lotnictwa i obronności, energetyki, farmacji, medycyny i motoryzacji) kompleksowy zakres usług metrologicznych (kalibracja i weryfikacja, zarządzanie aktywami pomiarowymi, kalibracja oprogramowania i szkolenia) całkowicie niezależne od producentów sprzętu pomiarowego.

https://www.trescal.com/

 

Wszystkie transakcje