Bartosz Częścik

Associate Partner

Czytaj więcej

Doradca inwestycyjny, wspiera klientów w projektach M&A – fuzji i przejęć. Pozostałe obszary specjalizacji to pozyskiwanie kapitału, zarządzanie majątkiem, kształtowanie i egzekucja strategii firmy.

W trakcie swojej kariery zarządzał portfelami funduszy akcyjnych o wartości miliarda euro dla Pioneer Global Asset Management w Polsce. W trakcie całej swojej kariery związany z rynkiem kapitałowym – jako zarządzający funduszami, członek rad nadzorczych, manager i doradca dla wielu spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. Szerokie doświadczenie branżowe – od firm przemysłowych po marketing czy elektromobilność – pozwala lepiej zrozumieć naturę wyzwań stojących przed klientami i znaleźć dopasowane rozwiązania.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne. W 2012 roku zdobył tytuł Doradcy Inwestycyjnego nadawanego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Biegłą znajomość języka angielskiego potwierdza Certificate of Proficiency in English, najwyższy z przyznawanych w ramach Cambridge English Qualifications.

W wolnym czasie rozwija zainteresowanie związane z teorią podejmowania decyzji, filozofią i marketingiem. Aktywny sportowo – pozostałość po juniorskich doświadczeniach w ramach klubu AZS AWF Warszawa.