Hibernia REIT pozyskuje kapitał poprzez IPO

4 maja 2022

Goodbody pełnił rolę irlandzkiego sponsora i prowadził wspólną księgę popytu w ramach IPO na giełdach w Dublinie i Londynie.

Spółka:

Hibernia REIT

Transakcja:

IPO

Sektor:

Budownictwo i nieruchomości

Data:

6 grudnia 2013

Kraj:

Irlandia

Działalność:

Fundusz inwestycyjny

Hibernia REIT jest spółką inwestycyjną utworzoną w celu nabywania i zarządzania irlandzkimi nieruchomościami komercyjnymi. Hibernia koncentruje się głównie na wysokiej jakości instytucjonalnych, dobrze zlokalizowanych i przynoszących dochód nieruchomościach komercyjnych w rejonie Dublina. Skupia się głównie na komercyjnych aktywach biurowych, ale nabyła również kilka projektów mieszkaniowych. Hibernia buduje również kilka budynków biurowych w dzielnicy South Docks w Dublinie, w pobliżu Silicon Docks, popularnej wśród firm z branży ICT.

Kevin Nowlan, dyrektor generalny Nowlan Property REIT Management Limited, podmiotu zarządzającego inwestycjami Hibernia REIT, dodał: "Pozyskane przez nas fundusze pozwolą spółce Hibernia na stworzenie portfela nieruchomości o odpowiedniej skali i jakości. Widzimy wyjątkowe możliwości inwestycyjne i cieszymy się na stworzenie portfela aktywów zdolnych do zapewnienia atrakcyjnych, zrównoważonych zysków dla naszych nowych inwestorów."

 

Wszystkie transakcje