Przejęcie Kelly Green Crane Hire przez Borger Cranes

24 września 2020

Divest Merge Acquire doradzało właścicielom Kelly Green Crane Hire w ich udanej sprzedaży firmie Borger Cranes. Właściciele Kelly Green Crane Hire rozpoczęli sprzedaż w ramach planu emerytalnego. Wśród dużego zainteresowanie ze strony kontyngentu głównych graczy branżowych zwycięskim oferentem okazał się Borger Cranes z siedzibą w Sydney.

Spółka:

Kelly Green Crane Hire

Transakcja:

Sprzedaż

Sektor:

Przemysł

Data:

24 września 2020

Kraj:

Australia

Działalność:

Wynajem dźwigów

O fimie Kelly Green Crane Hire

Kelly Green Crane Hire została założona przez dyrektorów, Petera Greena i Laurie Kelly w 1976 roku. Kelly Green Crane Hire posiada magazyny obsługujące całe Sunshine Coast, Gympie/Cooloola i Surat Basin. Firma Kelly Green Crane Hire prze wiele lat zapewniała klientom różnorodną gamę dźwigów do obsługi szerokiej i zróżnicowanej gamy projektów, dzięki czemu zyskała reputację firmy poświęcającej się bezpieczeństwu, obsłudze i niezawodności.

www.kellygreencranes.com.au

 

Informacje o Borger Cranes

Borger Crane Hire I Rigging Services Pyt Ltd działają na rynku od  1980 roku, zapewniając bezpieczne i ekonomiczne usługi w zakresie wynajmu dźwigów i sprzętu w całym obszarze metropolitalnym Sydney. Na całym wschodnim wybrzeżu oraz w Penrith, Blue Mountains i nie tylko. Usługi Borger Cranes obejmują zarówno lokalne firmy budowlane, jak i niektóre z najwięszych firm budowalnych w Sydneyi duże projekty. Ich rozległa flota do wynajmu dźwigów korzysta z jednych z najnowszych, największych żurawi samojezdnych i może obsłużyć wszelkie zastosowania podnoszenia od 3 ton do ogromnych 750 ton. nshine Coast, region Gympie / Cooloola i region Surat Basin. Firma Kelly Green Crane Hire przez wiele lat zapewniała klientom różnorodną gamę dźwigów do obsługi szerokiej i zróżnicowanej gamy projektów, dzięki czemu zyskała reputację osoby poświęcającej się bezpieczeństwu, obsłudze i niezawodności.

www.borgercranes.com

 

Wszystkie transakcje