The Arlon Group zainwestowało w Sotran S/A Logistica e Transporte

6 maja 2022

Arlon będzie wspierać plan rozwoju , inwestycje w technologię i nowe usługi, wdrażanie ładu korporacyjnego i profesjonalizację Sotranu.

Spółka:

Sotran S/A Logística e Transporte

Transakcja:

Sprzedaż przedsiębiorstwa

Sektor:

Usługi biznesowe

Data:

10 listopada 2016

Kraj:

Brazylia

Działalność:

Logistyka

Arlon Group, fundusz inwestycyjny koncentrujący się na żywności i agrobiznesie na kontynencie amerykańskim, zainwestował w Sotran SA Logística e Transporte, lidera w świadczeniu usług logistycznych.

Sotran oferuje transport ładunków oraz usługi intermodalne dla dużych firm agrobiznesu, zaspokajając potrzeby logistyczne m.in. firm związanych z handlem i przetwórstwem zboża, spółdzielni, przemysłu spożywczego, nawozowego, trzciny cukrowej.

Specjaliści inwestycyjni Arlon współpracują i są zintegrowani we wszystkich swoich regionach, a firmy, w które zainwestowano, korzystają ze wspólnej wiedzy zespołu oraz regionalnych i globalnych trendów w branży. Arlon koncentruje się na inwestycjach założycielskich, lidera w dziedzinie agrobiznesu z 200-letnią historią. Rabobank, wiodący bank w sektorze spożywczym i agrobiznesu na świecie, jest również głównym inwestorem w Arlon.

Dzięki tej inwestycji Arlon wesprze plan rozwoju, inwestycje w technologie i nowe usługi, wdrożenie ładu korporacyjnego i profesjonalizację Sotranu.

 

Wszystkie transakcje