Civil Quality Assurance (AU) przejęta przez SGS Group (CH)

4 maja 2022

Divest Merge Acquire doradzał właścicielom spółki Civil Quality Assurance w jej udanej sprzedaży na rzecz SGS Group. SGS prowadzi laboratoria NATA na całym świecie i jest silnie obecna w Australii. Kiedy CQA pojawiła się na rynku, SGS natychmiast się nią zainteresowała i dołączyła do 38 innych zainteresowanych stron, które pozyskaliśmy dzięki naszemu bezpośredniemu marketingowi. Po uzgodnieniu warunków nastąpił kompleksowy proces DD, w którym wzięło udział prawie 20 wewnętrznych przedstawicieli i zewnętrznych specjalistów. Imponujące jest to, że firma SGS po zakończeniu tego procesu powołała zespół integracyjny, który pomógł CQA wejść na rynek.

Spółka:

Civil Quality Assurance

Transakcja:

Sprzedaż przedsiębiorstwa

Sektor:

Przemysł

Data:

1 marca 2013

Kraj:

Szwajcaria - Australia

Działalność:

Doradztwo geotechniczne / środowiskowe

O Civil Quality Assurance

Civil Quality Assurance (CQA) jest wiodącą firmą konsultingową i badawczą w zakresie geotechniki i ochrony środowiska. Posiada cztery akredytowane laboratoria NATA w południowo-wschodnim Queensland, najszybciej rozwijającym się regionie metropolitalnym Australii. CQA zatrudnia 70 pracowników i jest jedną z najbardziej renomowanych i wiarygodnych firm konsultingowych w zakresie geotechniki i ochrony środowiska w tym regionie.

 

O Grupie SGS

SGS jest wiodącą na świecie firmą zajmującą się inspekcją, weryfikacją, testowaniem i certyfikacją. SGS SA jest zarejestrowana w Genewie (CH) i jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (SIX), a jej kapitalizacja rynkowa wynosi 15 848 milionów CHF. Firma SGS jest uznawana za światowy wzorzec jakości i uczciwości. SGS zatrudnia ponad 97.000 pracowników i posiada sieć ponad 1.500 biur i laboratoriów na całym świecie.

www.sgs.com

 

 

Wszystkie transakcje