Royal College of Healthcare przejęte przez Careers Training Group.

5 maja 2022

Divest Merge Acquire doradzał właścicielom Royal College of Healthcare w udanej sprzedaży firmie Careers Training Group. Royal College of Healthcare rozwijała się prężnie pod kierownictwem dynamicznych właścicieli, którzy teraz chcieli przekazać ją większemu graczowi. Careers Training Group, wspierana przez Anacia Capital, odpowiedziała w pierwszym dniu działań marketingowych i spotkała się z właścicielami i kluczowym personelem w drugim dniu. Pomimo tego, że w krótkim czasie na rynku pojawiło się prawie 40 respondentów, uzgodniono warunki z CTG, a due diligence przebiegło bezproblemowo w warunkach wyłączności. Wynik był pozytywny dla nabywcy, a wszystkie strony były zadowolone z rezultatu.

Spółka:

Royal College of Healthcare

Transakcja:

Sprzedaż przedsiębiorstwa

Sektor:

Edukacja

Data:

1 sierpnia 2014

Kraj:

Australia

Działalność:

Zarejestrowana organizacja szkoleniowa

O Royal College of Healthcare

Royal College of Healthcare zostało założone w Queensland w 1997 roku jako zarejestrowana organizacja szkoleniowa. Jest specjalistą w zakresie szkoleń w sektorze opieki nad osobami starszymi i jest poszukiwane przez wiodących dostawców usług opieki nad osobami starszymi w Brisbane, Gold Coast i całym Queensland w celu zapewnienia wysokiej jakości szkoleń, edukacji i doradztwa.

www.royalcollege.com.au

O Careers Training Group

Careers Training Group zostało założone w 2013 roku poprzez współpracę dwóch wysokiej jakości zarejestrowanych organizacji szkoleniowych w sktorze edukacji zawodowej. Po pierwsze, Managed Corporate Outcomes Pty Lts, która została założona w Queensland w 2003 roku i dziś specjalizuje się w szkoleniach dla sektorów usług biznesowych, usług finansowych, budownictwa, górnictwa i produkcji; a po drugie Selmar Institue of Education, który został założony w 2004 roku i dziś jest wiodącym dostawcą certyfikatów i dyplomów szkoleniowych głownie dla sektorów Early Childhood Education i Aged Care.

www.careerstraininggroup.com.au

 

Wszystkie transakcje