Piotr Szczeciński

partner / radca prawny

Czytaj więcej

Radca prawny, ekspert w międzynarodowych transakcjach fuzji i przejęć – mergers & acquisitions. Specjalizuje się także w projektach konsolidacyjnych, projektach kapitałowych z udziałem funduszy private equity i venture capital oraz projektach dezinwestycji.

Ponad 15-letnie doświadczenie zdobywał w renomowanych firmach doradczych. Mec. Szczeciński jest ceniony za umiejętne łączenie kompetencji finansowych i prawnych w prowadzonych projektach. Współzałożyciel międzynarodowej sieci butików transakcyjnych World M&A Alliance, zrzeszającej ponad 150 specjalistów z doświadczeniem w ponad 1500 transakcjach. Doradzał m.in. właścicielom polskich firm planujących sprzedaż przedsiębiorstwa, jak również międzynarodowym koncernom europejskim i azjatyckim w konsolidacji rynku polskiego.

Mec. Szczeciński studiował international business administration na Uniwersytecie Wiedeńskim oraz prawo na Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie Wiedeńskim oraz Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. Uzyskał tytuł radcy prawnego w Polsce. Biegle włada językiem angielskim oraz niemieckim

Prywatnie uprawia kolarstwo górskie i interesuje się praktycznym zastosowaniem teorii gry w transakcjach.