Wojciech Wątroba

partner / radca prawny / doradca restrukturyzacyjny

Czytaj więcej

Radca prawny oraz doradca restrukturyzacyjny. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z  obsługą przedsiębiorstw w zakresie prawa gospodarczego i handlowego, inwestycjach budowlanych oraz transakcjach M&A (fuzje, przejęcia, przekształcenia). Jako praktyk prawa restrukturyzacyjnego z sukcesem przeprowadził liczne sądowe postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne, w tym również jako syndyk i nadzorca sądowy.

Ma bogate doświadczenie w zakresie reprezentacji  klientów w sporach sądowych w sprawach gospodarczych, cywilnych oraz z obszaru prawa pracy.

Doświadczenie w zakresie obsługi prawnej, jak również praktyki procesowej, zdobywał prowadząc własną kancelarię oraz współpracując w latach 2006-2015 z dwiema dużymi dolnośląskimi kancelariami prawnymi.

Radca prawny (od 2010 r.) oraz licencjonowany doradca restrukturyzacyjny (od 2016 r.). Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Podyplomowego Studium Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej na tym samym Uniwersytecie.

Biegle włada językiem angielskim.

W wolnych chwilach koszykarz i tenisista.